کسب و کار اینترنتی میلیاردی آموزش رایگان از صفر تا صد جلسه سی و دوم

کسب و کار اینترنتی و انتخاب شریک کاری مناسب

فهرست مطالب

 

دانلود جلسه سی و دوم کسب و کار اینترنتی

 

کسب و کار اینترنتی و انتخاب شریک کاری بصورت حرفه ای

 

اگر شما کسب و کار اینترنتی که راه اندازی می کنید نیاز به سرمایه اولیه زیادی نداشته باشد منطقی نیست در ابتدای راه برای خودتان شریک کاری انتخاب کنید اما اگر روش درآمدی که انتخاب می کنید نیاز به سرمایه اولیه بالایی داشته باشد باید بصورت حرفه ای یک شریک کاری حرفه ای برای رشد سریع بیزینس آنلاین انتخاب نمایید ما به شما پیشنهاد می دهیم این ویدیوی آموزشی انتخاب شریک کاری مناسب را مشاهده کنید.

 

آیا برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی باید شریک کاری داشته باشیم؟

 

بعنوان یک مدرس رشد کسب و کارهای آنلاین به شما این پیشنهاد عالی را می دهم اگر کسب و کار اینترنتی که شروع می کنید از مدل بدون نیاز به سرمایه اولیه می باشد پس ضروری نیست که شریک کاری برای خود انتخاب کنید.

 

در چه صورتی کسب و کار آنلاین خودمان را با سرمایه اولیه بالایی شروع کنیم؟

 

بعنوان مثال شما می خواهید از طریق فروشگاه اینترنتی که دارید در زمینه فروش آنلاین کفش و لباس فعالیت کنید پس نتیجه می گیریم با توجه به این مدل درآمدی و ارسال محصولات بصورت پستی و اجاره انباری و دفتر کار برای کالاهای خود باید در آغاز راه با سرمایه‌ای بالا و یک شریک کاری مناسب شروع نمایید.

 

چگونه یک شریک کاری مناسب انتخاب کنیم؟

 

مهمترین تجربه طلایی  من در سال‌های اخیر در انتخاب شریک مناسب این بوده است که باید نخست دقیق با نوع مدل کسب و کار آنلاین شما آشنایی و درکی عمیق و از همه مهمتر باید به درآمدزایی عالی با این روشی که شما در پیش گرفته‌اید باور قلبی داشته باشد که من می گویم درک متقابل داشتن در رسیدن به اهداف بزرگ. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین محصولات

عضویت در خبرنامه آکادمی فروش

اطلاع از جدیدترین آموزش های رایگان و مقالات آکادمی کسب و کار اینترنتی فروش

عضو خبرنامه آکادمی فروش شوید

هر هفته یک مقاله و ویدیوی آموزشی رایگان از ما هدیه بگیرید